O nas

O Nas
Działamy w sferze reklamy pomagając klientom w budowaniu profesjonalnego wizerunku.

Nieustannie tworzymy nowe pomysły, projekty, aby móc zaoferować Państwu najnowsze i skuteczne rozwiązania oraz produkty reklamowe niezbędne do promocji firmy. Od outdooru, czyli reklamy zewnętrznej, poprzez poligrafię tworzenie wizerunku – księgi znaków, hasła po serwisy WWW zapewniając Państwu obsługę reklamową typu FULL SERVICE.

Czyli od pomysłu, projektu, aż do realizacji i monitoringu skuteczności.

Skupiamy wokół siebie specjalistów w różnych dziedzinach marketingu i reklamy. Doradzimy i pomożemy wybrać formę reklamy najbardziej odpowiadającą wielkości Państwa firmy i jej profilowi działalności. A tak między nami skuteczna reklama wcale nie musi być droga! Chętnie przedstawimy możliwości i podzielimy się swoją wiedzą.

Dzięki posiadanemu zapleczu technicznemu większość prac jest wykonywana w naszej firmie! Pozwala nam to na utrzymanie wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

U nas każdy projekt jest traktowany indywidualnie aby zaspokoić potrzeby Państwa.

Szybkość
Dostajesz odpowiedź na zapytanie w ciągu jednego dnia.
Profesjonalna obsługa
Doradzimy i wytłumaczymy, co jest najlepsze dla Twojej firmy.
Cena
Korzystne warunki, propozycje na Twój budżet. Nasze ceny są rozsądne, a to dlatego, iż wierzymy, że nawet mała firma powinna mieć możliwość posiadania ładnie zaprojektowanego wizerunku, który mieści się w ich budżecie (z małej firmy rozwija się większa firma, co oznacza dla nas nowe wyzwania) Każdy klient daje nam możliwość poruszania naszej wyobraźni i wykreowanie unikalnego projektu.
Poczucie humoru i indywidualne podejście
Przekonaj się sam.