fbpx

Cięcie laserem

Wycinamy i grawerujemy na pleksi, akrylu, papierze, kartonie, ceramice, szkle, drewnie, skórze, skaju, gumie, korku, laminacoe grawerskim, aluminium, filcu i wielu innych

Grawerowanie i cięcie laserem

Główną zaletą cięcia laserowego jest duża prędkość cięcia, co znacznie skraca czas wytworzenia gotowego produktu. Jest to metoda bardzo elastyczna, nie ma znaczenia, jaki kształt chcesz wyciąć. Inne zalety cięcia laserowego to: niski koszt i oszczędność materiału.

Cięcie i grawerowanie tworzyw sztucznych i metali kolorowych to technika często stosowana w nowoczesnych formatach reklamowych. Dzięki nim można wykonać wysoce dekoracyjne elementy o dowolnym kształcie i bogatej palecie kolorystycznej.
Chętnie służymy pomocą i fachową poradą związaną z tą usługą.

Wycinamy i grawerujemy tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe

W ramach usługi cięcia laserem świadczymy usługi wycinania dowolnych wzorów o różnych stylach, rozmiarach i krojach. Oprócz liter, napisów i cyfr wycinamy również symbole, loga, elementy do składania itp. Litery i tabliczki wycinane laserowo są wyposażone w uchwyty, dzięki czemu montaż jest bardzo łatwy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
W przypadku pytań dotyczących usług cięcia lub grawerowania laserowego prosimy o kontakt z naszym biurem.
Zadzwoń, napisz, przyjdź

Masz pytanie? Nie zwlekaj