fbpx

Pytania klientów

Często zadawane pytania

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
1. Ile trwa realizacja projektu?
O ile praca kreatywna wymaga czasu, możemy w przybliżeniu powiedzieć jak długo zajmie nam realizacja zlecenia. W zależności od złożoności projektu, na proste realizacje (tabliczki, wydruk na materiałach, które mamy w magazynie) 2-3 dni, kasetony, szyldy – 1-2 tygodnie. Projekty graficzne jesteśmy w stanie zrealizować nawet w 48 godzin, jeśli komunikacja z klientem przebiega sprawnie. Jeśli chodzi o prace wielowymiarowe, które wymagają połączenia wielu elementów jak np. wyklejanie szyb + kaseton z montażem itp. możemy potrzebować wtedy kilka dni więcej.

2. Co otrzymuję w ramach projektu graficznego?
W ramach projektu możesz otrzymać pliki użytkowe .JPG/.PNG w wybranych rozmiarach, a także robocze tj. .PSD, .AI, pliki czcionek oraz wszystkie zakupione zdjęcia i dodatki. Na życzenie możemy stworzyć również paletę wykorzystanych kolorów.

3. Co jest potrzebne do realizacji zlecenia?
Oczywiście lubimy wykazywać się inwencją twórczą, jednak żeby łatwiej było nam spełnić Twoje oczekiwania i mieć jakiś punkt odniesienia, możesz przedstawić nam style, które Ci się podobają. Na naszej stronie znajdziesz także bazę czcionek, z której możesz wybrać te najładniejsze lub przejrzeć interesujące grafiki o wysokiej jakości, z proponowanych stron (w stopce). Jeśli mimo wszystko ciężko Ci będzie ustalić co Cię interesuje, napisz do nas, spróbujemy wspólnymi siłami.

4. Jaka powinna być jakość dostarczanych przeze mnie zdjęć / grafiki?
Dla niewtajemniczonych może to być zbyt skomplikowany temat, dlatego przed dokonaniem ostatecznego wybrou grafiki radzimy przesyłać do nas pliki w celu weryfikacji (Strona "SendGB" do wysyłania w stopce). Ogólnie można przyjąć, że rozdzielczość (wymiar) pliku powina być rzędu tysięcy (np. 2000x1000px), a "waga" od kilku megabajtów (mb). Nie zapominajmy też, że nie zawsze da się dopasować kwadratowe zdjęcie do prostokątnego projektu i odwrotnie.

5. Mam gotowy projekt w formie zdjęcia / pliku .jpg/.png, można go wykorzystać?
Zależy od jakości plików. Często jest to niemożliwe i wymaga stworzenia projektu od nowa (zdjęcia nie da się edytować).
Zadzwoń, napisz, przyjdź

Masz pytanie? Nie zwlekaj