fbpx

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

Frezowanie, cięcie

Indywidualnie podchodzimy do usług frezowania CNC. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, dzięki doskonałej znajomości technologii obróbki materiałów są w stanie uzyskać wysokiej jakości rezultaty przy dużej precyzji cięcia. A to wszystko lokalnie, w Ostrołęce i okolicach.

Obszar roboczy maszyny Infotec pozwala nam na frezowanie płyt o wymiarach 200 x 400 cm. Przetwarzamy różne materiały z plastiku (PCV, pleksi, płyta kompozytowa itp.), drewna (drewno, sklejka, płyta wiórowa, MDF itp.), a także miękkie metale (aluminium, mosiądz itp.). Nasza maszyna pozwala nam na obróbkę z dużą precyzją.

Niezależnie od tego, czy zamawiamy produkty reklamowe, czy materiały POS, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość gotowych produktów i ich zgodność z systemem identyfikacji wizualnej (proporcje, wykończenie). Frezowanie to metoda pozwalająca na uzyskanie wysokiej jakości efektów wizualnych przy zachowaniu powtarzalności wzorów / kształtów niezależnie od wielkości. Oznacza to, że decydując się na frezowanie CNC przy wykonanywaniu prac reklamowych (i nie tylko bo także meblowych, wykończeniowych i innych związanych z obróbką drewna) musimy mieć na uwadze nie tylko bardzo dobry efekt wizualny, ale przede wszystkim powtarzalność każdego pojedynczego elementu. Jakość uzyskaną przy użyciu frezarki CNC i ploterów należy uwzględnić również przy tworzeniu indywidualnych reklam - szyldów, liter przestrzennych, kasetonów i gablot z plexi. Dzięki temu otrzymujemy najwyższej jakości gotowy produkt, który przecież będzie wizytówką Twojej marki.

Frezowanie CNC w reklamie

Ponieważ materiały do ​​obróbki (takie jak płyta PCV, dibond lub pleksi) są łatwo skrawane, są również szeroko przetwarzane, np. przez frezowanie CNC w przypadku zastosowań reklamowych, marketingowych, wykończeniowych czy meblowych. Wśród wymienionych zastosowań, obróbkę CNC tych materiałów można wykorzystać do:

  • produkcji materiałów POS,
  • wycinania liter,
  • wycinania szablonów,
  • wycinania nietypowych form,
  • grawerowania tabliczek informacyjnych,
  • personalizacji systemów wystawienniczych, w szczególności elementów konstrukcyjnych wykonywanych z tworzyw sztucznych.
Zadzwoń, napisz, przyjdź

Masz pytanie? Nie zwlekaj